Volné pracovní místo  ODBORNĚ TECHNICKÝ PORADCE - Liberec

Lokalita Liberec a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Jste technik/technička, který/á rád/a komunikuje?

Dokážete vysvětlit výhody konkrétního technického řešení i laikovi?

Máte chuť tvořit tým spolu s našimi obchodníky?

Pro nové projekty našeho obchodního oddělení otevíráme v regionech nové příležitosti na pozici

ODBORNĚ TECHNICKÝ PORADCE

  • specialista pro otvorové výplně (okna, vchodové a interiérové dveře, posuvné systémy, stínicí technika, garážová vrata, bioklimatické pergoly apod.)

Výsledkem práce na této pozici jsou:

  • zaměřené stavební otvory pro otvorové výplně
  • návrhy technických řešení v souladu s PD/SD

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • zajištění technické podpory obchodníků a projektových manažerů
  • odpovědnost za zaučení nováčků v obchodě, dohled
  • zaměřování stavebních otvorů
  • návrhy technických řešení a kontrola realizace
  • kreslení detailů atypických obchodních případů
  • zpracování podkladů pro výrobu a další oddělení
  • manuální zručnost pro základní seřizování

Požadujeme

NA POZICI UPLATNÍTE:

  • SŠ vzdělání (stavebního směru výhodou)
  • prokazatelné zkušenosti v oboru výhodou
  • prokazatelnou znalost práce s CAD systémy, případně jiný konstrukční SW - nezbytné
  • technickou zručnost, komunikační schopnosti
  • aktivní řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

RÁDI VÁM POSKYTNEME:

  • zaměstnání ve stabilní a silné společnosti
  • hlavní pracovní poměr
  • služební automobil, notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené a další firemní benefity

Vhodné pro

Absolventy.